34. SUÉTONE. C. Suetonii Tranquilli XII Caesares,... Lot 34
Résultat :
Estimation :
34. SUÉTONE. C. Suetonii Tranquilli XII Caesares, Et in eos Laevini Torrentii commentarius auctior et emendatior. Anvers, Ex Officina Plantiniana, Apud viduam, & Ioannem Moretum, s. d (1591). In-4, reliure de l’époque veau brun, dos à 5 nerfs. Dos refait, second plat détaché. Page de titre gravée. On joint : ARISTOTE. Commentarii Collegii Conimbricensis, Societatis Iesu, in quatuor Libros de Coelo, Meteorologico, Parua Naturalia, & Ethica Aristotelis Stagiritæ. … Suivi de : in libros Meteororum … Lugduni (Lyon), Horace Cardon, 1616. In-4, reliure de l’époque veau brun, dos à nerfs orné. Dos décollé, manquent caissons en tête et pied.