Lot n° 32

Estimation :

JUDD Donald. Exhibition & Cat. Raisonné of works 1960-74. National Gallery of Canada. Ottawa. 1975. In-4. JUDD. The Moscow Installation. 1994. Galerie Gmurzynska. Cologne. In-8.,