Lot n° 1

Résultat :
Estimation :

[APICIUS] Apicii Coelii De opsoniis et condimentis, sive arte coquinaria, libri decem cum Annotationibus Martini Lister e Medicis Domesticis Serenissimae Majestatis reginae Annae et Notis Selectioribus, Variisque Lectionibus Integris, Humelbergii, Barthii, Reinesii, A. van der Linden & Aliorum ut & Variarum lectionum Libello. 1 vol. in-12. ; reliure en peau de truie, dos lisse avec titre manuscrit. Frontispice gravé par J. Goeere. Editio secunda.- Amstelodami, apud Janssonio-Waesbergios, 1709. (légères piqures et usures)