APICIUS Apicii Coelii
De opsoniis et condimentis,... Lot 1
Résultat :
Estimation :
[APICIUS] Apicii Coelii
De opsoniis et condimentis, sive arte coquinaria, libri decem cum Annotationibus Martini Lister e Medicis Domesticis Serenissimae Majestatis reginae Annae et Notis Selectioribus, Variisque Lectionibus Integris, Humelbergii, Barthii, Reinesii, A. van der Linden & Aliorum ut & Variarum lectionum Libello.
1 vol. in-12. ; reliure en peau de truie, dos lisse avec titre manuscrit. Frontispice gravé par J. Goeere.
Editio secunda.- Amstelodami, apud Janssonio-Waesbergios, 1709.
(légères piqures et usures)