CORNELIUS NEPOS. Cornelii Nepotii Vitæ Excellentium... Lot 11
Résultat :
Estimation :
[CORNELIUS NEPOS]. Cornelii Nepotii Vitæ Excellentium Imperatorum, observationibus ac notis variorum illustratæ. Lugduni Batavorum, Apud Franciscum Hackium [Leyde, François Hack], 1658. In-8°, maroquin rouge, filets et roulettes dentelées dorés encadrant les plats, gardes de tabis bleu, tranches dorées (reliure du XVIIIe s.).
Un titre-frontispice gravé par HOCKIUS.