AR
Mod. Soleil
Table basse
Plateau en grès émaillé et structure en acier chromé.
Signée R. Capron.
Salontafel
Geglazuurd steengoed en stalen structuur.
Getekend R. Capron.
Coffee table
Glazed stoneware top and chromed steel.
Signed R. Capron.
Circa 1960.
H: 29cm L: 120,5cm P: 46cm