Bruits de refus, 1989.
Livre dans son coffret avec 8 lithographies en noir.
Signées et numérotées 11/30.
Texte de Raymond Verbowens.
Boek in zijn doos met 8 zwarte lithografie.
Gesigneerd en genummerd 11/30.
Tekst van Raymond Verbowens.
24,5 x 30,5 cm