Lot n° 24

Estimation :

Paire de colonnes gaines d’époque Napoléon en bois de placage. Provenance : Collection familiale Jacques Peltzer. Ht : 120 cm. Paar bekledingskolommen uit de Napoleon-periode in houtfineer. Herkomst: collectie van de familie Jacques Peltzer. Hoogte: 120cm.