Lot n° 16

Estimation :

Ecole italienne du XVIIIème siècle. Etude de soldats, d’après Salvator Rosa. Crayon noir, traits de sanguine. Dimensions : 22,5 x 18,5 cm Pliure, taches. Provenance : Comtesse Hélène de Breteuil, Collection familiale Jacques Peltzer. Italiaanse school uit de 18e eeuw. Studie van soldaten, naar Salvator Rosa. Zwart potlood, rode krijtlijnen. Afmetingen: 22,5 x 18,5 cm Vouwen, vlekken. Herkomst: Gravin Hélène de Breteuil, collectie familie Jacques Peltzer.