"Jockey"
Sculpture en bronze à patine brune.
Terrasse ovale.
Signée "PJ.Mene".
42 x 45 x 13 cm
(usures)
A "Jockey" brown patinated bronze sculpture by Pierre-Jules Mene. Signed "P.J.Mene".
16,53 x 17,72 x 5,12 inch
(uses)