Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970)
Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970) Une sculpture en bronze Tête de pêcheur. Signée et datée 1917. Bronzen sculptuur Tête de pêcheur. Getekend en gedateerd 1917. H 37,5 cm
H 37,5 cm