Lot n° 16

Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970)

Résultat :
Estimation :

Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970) Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970) Une sculpture en bronze Tête de pêcheur. Signée et datée 1917. Bronzen sculptuur Tête de pêcheur. Getekend en gedateerd 1917. H 37,5 cm H 37,5 cm