Guillaume MONTOBIO (1883-1962)
Guillaume MONTOBIO (1883-1962) Vue du parc avec bateau. Huile sur panneau, signée. Parkzicht met bootje. Olie op paneel, getekend. 38 x 48 cm
38 x 48 cm