Christ, Saint Paul et Saint Joseph
Christ, Saint... Lot 1035
Résultat :
Estimation :
Christ, Saint Paul et Saint Joseph plâtre blanc et polychrome. Christus, Sint-Paulus en Sint-Jozef Wit en Polychrome gipsen beelden. H 23,5, 41 et 24,5 cm Provenance : café 't Gebed Zonder Eind Gent
H 23,5
Provenance : café 't Gebed Zonder Eind Gent