Beginselen der Perspectief in beknopte methodiek. s'Gravenshage, frères van Cleef, 1891. In-8 (197 x 137 mm) de 80 pp.; broché, couverture imprimée.
Édition originale de ce manuel de perspective destiné à l'enseignement.
Provenance: bibliothèque publique à Amsterdam (cachet humide).
Usures et manques à la couverture.
[On joint 8 ouvrages de la même provenance, usures, cachets:]
- BES, K. Hoofbeginselen der Perspectief, vooral ten diesnte van hen, die voor de hoofdakte studeeren.
Groningen, P. Noorhoff, 1890. In-8; demi-toile.
- DRIEBERGEN, J. Vragen en Opgaven over de Perspectief. Boldsward, de Jong, 1893. In-8; demi-toile.
- DUPUIS, F. & A. Handleiding tot het tekenen naar de natuur, naar de Aanleiding der Leerwijze.
Amsterdam, Binger, 1863. In-4; demi-toile.
- MAANDAG, W. Perspectivisch schetsen van machinedeelen. Amsterdam, van Mantgem & de Does, 1915. In-8; toile d'éditeur.
- PHILIPS JACOBS, Caspar. Hand-Leiding in de Speigel-Perspectief. Amsterdam, S.J. Baalde, 1775.
In-8, 18 planches; broché (brisé).
- VERSLUYS, J. Handleiding bij het eerste Teekenonderwijs. 2e druk. Amsterdam, Versluys, 1889.
In-8; broché (manques).
- ZWIER, W. & JANSMA. T. Inleiding tot de studie van Doorsneden, Projecties en perspectivische
Verschijnselen vorall ten gebruike van Kweek- en Normaalscholen. Tiels, d. Mijs, 1900. In-8; demi-toile.
- CONZ, G. Die wichtigsten Gesetze der Perspektive in ihrer Anwendung auf das Zeichnen nach der Natur. Stuttgart, Wittwer, 1895. In-8; demi-toile.
Lot of nine 18th to early 20th century perspective schoolbooks (ex-library copies).