Lot n° 282

Estimation :

SZCZEBLEWSKI Vlaclav (actif 1875-1901). Le marchand de poules. Bronze à patine brune, non signé. H. 46 cm. ЩЕБЛЕВСКИЙ Влаклав (активен в 1875-1901). Торговец курами. Бронза. Без подписи.