L'été, 1976
Huile sur toile.
Signée et datée en bas à gauche.
Contresignée, titrée et datée au dos.
Olieverf op doek.
Gesigneerd en gedateerd linksonder.
Verondertekend, getiteld en gedateerd op de achterzijde.
39 x 61 cm
Provenance/Herkomst: Collection privée, Paris