Sans titre Huile sur toile, 73 x 60 cm, signée et datée 1952. Bon état.
Untitled Oil on canvas, 73 x 60 cm, signed and dated 1952. Good condition.
9 000 – 12000 € - 10 000 - 13 500 CHF