Lot n° 9

Markus Friedrich Staab

Estimation :

Frankfurt Chairs Paire de chaises Bois brut et bois laqué. Signé et daté. Paar stoelen Ruw hout en gelakt hout. Getekend en gedateerd. 2017. H.69 cm L.53 cm P.60 cm