Delphinus seu De prima Principis institutione. Sex libris. Ad clarissimum ducem Montoserium, serenissimi Galliarum Delphini institutioni praefectum. Tolosæ, Apud Ioannem Pech [Toulouse, Jean Pech], 1670. Grand in-4. vélin souple d'époque Bel exemplaire de l'édition originale.