[RELIGION] CORNELIUS A LAPIDE (Cornelius). – Commentarii in Ecclesiasten [suivi de] Commentarii in Canticum Canticorum [suivi de] Commentarii
in librum Sapentiae. Indicibus necessariis illustrati nunc primum prodeunt [Anvers] Antuerpae, Apud Joannem Meursium, 1649-1650-1649. 3 t. In-fol. en 1 vol. Pleine basane, dos à nerfs ornés. Vignettes de titres et vignettes de l’éditeur. Texte sur deux colonnes. Ex-libris gravé de Joannes-Baptista Laureau et divers tampons à l’encre de bibliothèques. Etat correct. Rousseurs, reliure abîmée avec manques.