Le ballet, 1970.
Livre illustré. Ed. XX ème siècle.
Signé, daté et dédicacé par Chagall.
Comprend un dessin de l'artiste. Vendu dans son étui cartonné.
Geïllustreerd boek. Editie 20e eeuw.
Gesigneerd, gedateerd en gededicaceerd door Chagall.
Bevat een tekening van de kunstenaar. Verkocht in zijn kartonnen etui
36 x 27 cm