Jeux de plage, 1990.
Portfolio contenant 5 linogravures sur vélin d'Arches imprimées par Gabriel Belgeonne.
Tirage limité à 55 exemplaires dont 50 numérotés de 1 à 50.
Annotées H.C.
Signées, datée et numérotées 23/50. Emboitage en toile.
Portfolio met 5 linosnedes op Arches vellum gedrukt door Gabriel Belgeonne.
Beperkte oplage met 55 exemplaren waarvan 50 genummerd van 1 tot 50. Geannoteerde H.C.
Gesigneerd, gedateerd en genummerd 23/50.
Stoffen slipcase.
42 x 31 cm