Lot n° 200

Salvador DALI (1904 - 1989)

Estimation :

Tristan et Iseult, 1970. Suite de 20 pointes-sèches originales en couleurs monogrammées et 1 frontispice signé. In-folio en feuilles, sous couverture blanche rempliée, imprimée en bleu et or, chemise de parchemin estampée sur le 1er plat et en or au dos, étui entoilé. Les n° 26 à 115 sont imprimés sur vélin d'Arches à la cuve. Il s'agit ici du n°49. Voorzetting van 20 originele gemonogrammeerd kleurenpunten-zandband en een gesigneerd titelblad. In-folio met bladden, onder wite ingevouwen boekomslag, bedrukte in blauw en goud, gestampte perkament overhemd op de eerste schotel en in goud in de rug, canvas tas. Numers 26 tot 115 zijn gedrukt op Arches vellum in de tank. Het is hier over de nummer 49. 45,3 x 32,5 cm