La Gamme d'Amour, 1929.
Portfolio copmprenant 22 lithographies originales en couleurs sur grand vélin d'Arches. Edition originale, 1929, imp. J.E.Goussens, Bruxelles, numéro 21/270 "La Gamme d'Amour" est un ballet composé en 1907 par james Ensor qui en établit le texte, la musique, les costumes et les décors.
Portfolio met 22 originele kleurenlithografieën op het vellum van Arches. Eerste editie, 1929, imp. J.E. Goussens, Brussel, nummer 21/270 "The Range of Love" is een ballet gecomponeerd in 1907 door James Ensor die de tekst, de muziek, de kostuums en de sets vaststelt.
25 x 33 cm