Sans titre, 1970
Pastel sur papier.
Monogrammé et daté en bas à droite.
Dédicacé à Stéphane Rey au dos.
Pastel op papier.
Rechts onderaan gemonogrammeerd en gedateerd.
Achteraan toegewijd aan Stéphane Rey.
17 x 15,5 cm