Lot n° 740

Jean RAINE (1927-1986)

Estimation :

Sans titre, 1970 Pastel sur papier. Monogrammé et daté en bas à droite. Dédicacé à Stéphane Rey au dos. Pastel op papier. Rechts onderaan gemonogrammeerd en gedateerd. Achteraan toegewijd aan Stéphane Rey. 17 x 15,5 cm