F-Verzeichnis XII Occluded, 1978.
Gouache sur papier.
Signée, titrée et datée en bas au centre.
Gouache op papier.
Gesigneerd, getiteld en gedateerd onderaan in het midden.
50 x 13 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée, Anvers.