Lot n° 47

Georges Candilis (1913-1995) & Anja Blomstedt

Estimation :

Ensemble composé de deux chaises, deux tabourets et une table Frêne et aluminium. twee stoelen, twee krukken en een tafel As en aluminium. Circa 1970. H.70 cm L.43 cm P.42 cm H.40 cm L.45 cm P.42 cm H.66 cm L.60 cm P.66 cm Provenance/Herkomst: Les Carrats de Port-Leucate, France.