Ensemble composé de deux chaises, deux tabourets et une table
Frêne et aluminium.
twee stoelen, twee krukken en een tafel
As en aluminium.
Circa 1970.
H.70 cm L.43 cm P.42 cm
H.40 cm L.45 cm P.42 cm
H.66 cm L.60 cm P.66 cm
Provenance/Herkomst:
Les Carrats de Port-Leucate, France.