ANTIPHONAIRE.
Hymnarium Romanum de tempore et... Lot 2
Résultat :
Estimation :
[ANTIPHONAIRE].
Hymnarium Romanum de tempore et sanctis
ex decreto sacrosancti cocilii Tridentini reflituti
Clemente VIII. AC Urbani VIII, 1756
Fort in-folio, reliure veau brun. Reliure abîmée