Pierrot et Arlequin, 1949
Gouache sur papier.
Signée et datée en bas à droite.
Gouache op papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
70 x 48 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive verzameling