Pierrot, 1946
Huile sur toile.
Signée et datée en haut à gauche.
Olieverf op doek.
Links bovenaan gesigneerd en gedateerd.
36 x 28 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive verzameling