Paysage de la Lys
Huile sur toile.
Signée en bas à droite.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan gesigneerd.
81 x 100 cm
Exposition/Tentoonstelling: 1963, Rétrospective, Casino d'Ostende, n°24.
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive verzameling