Chien couché, 1916
Lavis d'encre sur papier.
Signé et daté en bas à droite.
Gewassen inkt op papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
36 x 41 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive verzameling