Lot n° 24

VARIA

Résultat :
Estimation :

Superbe assiette en porcelaine de Sèvres. Sur le plat à fond blanc une jardinière enrubannée montre une pléthore de fleurs. Aile à fond bleu cobalt rehaussée de cartouches cerclées d'acanthes et enrubannées à décor de bouquets fleuris. Sèvres 19ème siècle. Schitterend bord van Sèvres porselein. In het plat voor een witte achtergrond een jardinière die aan een lint hangt en die een overvloed aan bloemen bevat. De vleugel heeft een kobaltblauwe achtergrond, gehoogd met uitsparingen die omringd worden door acanthusbladeren en opgeluisterd met bloemenboeketten. Sèvres, 19de eeuw