Djeril, 1975
Huile sur relief en bois.
Monogrammé en bas à droite.
Signé, daté et titré au dos.
Olieverf op houten reliëf.
Een Monogram rechts onderaan.
Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld. 68,5 x 79 cm