Lot n° 29

Estimation :

FENESTELLA (Lucius). De Magistratibus sacerdotiisque romanorum – POMPONIUS LAETUS Itidem, de Magistratibus & et sacerdotiis, & diversis legibus romanorum. Lutèce : Roberti Stephani [Paris, Robert Estienne], 1549. Petit in-8, veau fauve, dos lisse orné, titre en long, tranches rouges. (Reliure du XVIIIe siècle). Frottée.