Lot composé de trois ouvrages :The night of loveless nights
Anvers, Sans nom d'éditeur, 1930. In-4 broché.
É.O. illustrée de 3 dessins hors texte de Malkine , tirage limité à 156 ex. num. celui-ci un des 100 sur Arches, N° 69.
- Deuil pour deuil. Editions du Sagittaire, 1924. In-16 broché. E.O. Un des ex. num. sur Rives.
- De l’érotisme. Editions Cercle des Arts, 1952. In-12 broché. E.O. num.
Lot bestaande uit drie boeken : The night of loveless nights
Anvers, zonder naam van de uitgeverij, 1930. In-4 paperback.
Originele editie geillustreerd door 3 tekeningen buiten tekst van Malkine, beperkte oplage van 156 genummerde exemplaren, deze een van de 100 op Arches, N° 69.
- Deuil pour deuil. Editions du Sagittaire, 1924. In-16 paperback. E.O. Un des ex. num. sur Rives. Originele editie één van de genummerde exemplaren op Rives.
- De l’érotisme. Editions Cercle des Arts, 1952. In-12 paperback. Genummerde originele editie.