DA COSTA, Le Memento Universel, 1947
DA COSTA Le Memento Universel. Fascicule I et II. Jean Aubier éditeur. In-8, agrafés couvertures vertes. Collaboration de Marcel Duchamp, Marcel Jean, Isabelle Waldberg, Jean Paulhan, etc. Manque le premier volume qui porte comme identification : fascicule VII, volume II, de 1947.
DA COSTA Le Memento Universel. Deel I en II. Jean Aubier uitgever. In-8, gehechte groene omslagen. Samenwerking van Marcel Duchamp, Marcel Jean, Isabelle Waldberg, Jean Paulhan, etc. Ontbreekt het eerste volume die als identificatie draagt: deel VII, volume II, van 1947.