Orphée
Éditions Rombaldi, 1944.
In-4 en feuilles sous chemise et étui illustré de l'éditeur (étui
légèrement insolé).
40 lithographies originales de Jean Cocteau in-texte et hors texte dont une sur
double page, tirées par Desjobert. Tirage limité à 165 exemplaires. Un des 120 exemplaires sur Arches.
Orphée
Éditions Rombaldi, 1944.
In-4 in bladen onder omslag en etui geillustreerd door de uitgever (het etui is lichtjes verbleekt). 40 originele lithografieën van jean Cocteau in tekst en buiten tekst waarvan één op een dubbele pagina, gedrukt door Desjobert. Beperkte oplage tot 165 exemplaren. Eén van de exemplaren op Arches.