Lot composé de trois ouvrages : Notes sur la Poésie
Avec un dessin de Salvador Dali.
GLM, 1936. In-12 broché. E.O. non justifié sur vélin, mais ne porte aucune mention d’édition. Frontispice de Dali dépliant.
- Les pas perdus, Editions de la NRF, 1924. In-12 broché. E.O. du S.P. E.A.S de l’auteur à l’écrivain belge Georges Rency, sur la page de garde, au chiffres de 1713.
- Entretiens NRF, 1952. In-12 broché.
Lot samengesteld uit drie boeken: Notes sur la Poésie
Met een tekening van Salvador Dali
GLM, 1936. In-12 paperback. Originele editie niet uitgelijnd op velijn, geen vermelding van de editie. Uitvouwbare titelpagina van Dali.
- Les pas perdus, Editions de la NRF, 1924. In-12 paperback. Originele editie van de persdienst. Gesigneerde toewijding in autograaf van de auteur aan de Belgische auteur Georges Rency, op de voorpagina, aan de cijfers van 1713.
-Interviews, NRF, 1952. In-12 paperback.