Umberto BIANCHINI (ITA/1934-2010)
Interplay,... Lot 38
Résultat :
Estimation :
Interplay, 1964
Huile sur toile
95 x 64 cm
Signée et datée au dos
Oil on canvas
37 3/8 x 25 1/4 in
Signed and dated on the reverse