Lot n° 1

Alexandri Alensis Angli

Résultat :
Estimation :

Summae theologiae pars prima. Vniuersum de aeternae deitatis cognitione, trinitasque diuinae manifestatione negotium, 1622, in folio, demi-basane fauve, dos à nerfs. (Nombreuses rousseurs, reliure postérieure, traces d'humidité).