Lot n° 5

Walter Sauer (1889-1927)

Résultat :
Estimation :

Femme pensive, 1918 Fusain sur papier ciré. Signé et daté à droite au milieu. Houtskool op waspapier. Rechts in het midden gesigneerd en gedateerd. 42 x 34 cm Provenance/Herkomst: Collection privée/Prive collectie