Femme pensive, 1918
Fusain sur papier ciré.
Signé et daté à droite au milieu.
Houtskool op waspapier.
Rechts in het midden gesigneerd en gedateerd.
42 x 34 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive collectie