Red Background black blue strips, 1958
Huile sur unalit.
Signée et datée en bas à droite.
Olieverf op unalit.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
80 x 80 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie