Lot n° 20

Paul Van Hoeydonck (Né en 1925)

Estimation :

Red Background black blue strips, 1958 Huile sur unalit. Signée et datée en bas à droite. Olieverf op unalit. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 80 x 80 cm Provenance / Herkomst: Collection privée / Prive collectie