Le Baluchon (ou la porte), 1955
Huile sur toile.
Signée et datée en bas à droite.
Contresignée, doublement titrée et datée au dos.
Olieverf op doek.
Onderaan rechts gesigneerd en gedateerd.
Achteraan gesigneerd, dubbel getiteld en gedateerd.
81 x 116 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée / Prive collectie