Beauté Chérie, 1989
Huile sur toile.
Signée et datée en bas à droite.
Contresignée, titrée et datée au dos.
Oliverf op doek.
Gesigneerd en gedateerd onderaan rechts.
Gesigneerd, getitled en gedateerd op de achterkant.
180 x 97 cm