Vase
Céramique émaillée, cuisson par oxydation. Signature gravée “Perignem".
Vaas
Geëmailleerde keramiek. Oxidatie glazuur. Gegraveerde signatuur "Perignem".
Circa 1960
H.22 cm, D.10,5 cm
Bibliographie/Bibliografie
Marc Heiremans, Art Cermaics, Pioneers in Flanders 1938-1978, Ed. Arnoldsche, 2006. modèle à décors similaire p. 81