Lot n° 23

PERIGNEM

Estimation :

Vase Céramique émaillée, cuisson par oxydation. Signature gravée “Perignem". Vaas Geëmailleerde keramiek. Oxidatie glazuur. Gegraveerde signatuur "Perignem". Circa 1960 H.22 cm, D.10,5 cm Bibliographie/Bibliografie Marc Heiremans, Art Cermaics, Pioneers in Flanders 1938-1978, Ed. Arnoldsche, 2006. modèle à décors similaire p. 81