Abstraction. Transparent Rodoïd. Circa 1936
Tirage argentique, signé, daté et annoté au dos.
Analoge fotoafdruk, gesigneerd, gedateerd met annotatie op de achterkant.
Provenance / herkomst : E.L.T Mesens, London gallery 1936
23 x 29 cm