Lot n° 383

László Moholy-Nagy (1885-1946)

Estimation :

Abstraction. Transparent Rodoïd. Circa 1936 Tirage argentique, signé, daté et annoté au dos. Analoge fotoafdruk, gesigneerd, gedateerd met annotatie op de achterkant. Provenance / herkomst : E.L.T Mesens, London gallery 1936 23 x 29 cm