Abstraction. Transparent Rodoïd. Circa 1936
Tirage argentique, signé, daté et annoté au dos.
Analoge vintage fotoafdruk, gesigneerd met annotatie op de achterkant.
Provenance / herkomst : E.L.T Mesens, London gallery 1936
9,3 x 9,7 cm