Grand nu à l'ombre.
Tirage argentique sur papier gevalux, signé en rouge en bas à gauche.
Encadrement d'époque.
Analoge fotoafdruk op gevalux papier, onderaan links in het rood gesigneerd. Antieke kader.
45,5 x 34,5 cm