Lot n° 43

Résultat :
Estimation :

Jean Rosini, Romanarum antiquitatum libri decem ex variis scriptoribus summa fide singularique diligentia collecti. Lugduni, in officina Q. Hug. A Porta, 1606. Un volume in-8°, plein cuir (accident, mouillures, rousseurs)