Jean Rosini, Romanarum antiquitatum libri decem... Lot 43
Résultat :
Estimation :
Jean Rosini, Romanarum antiquitatum libri decem ex variis scriptoribus summa fide singularique diligentia collecti. Lugduni, in officina Q. Hug. A Porta, 1606.
Un volume in-8°, plein cuir
(accident, mouillures, rousseurs)