Yeux Clos II, 2005.
Crayon, encre, gouache, et pastel sur papier.
Titré, signé et daté en bas à droite.
Projet pour le monument.
Gemengde technieken.
Potlood, inkt, gouache, pastel op papier.
Onderaan rechts getiteld, getekend en gedateerd.
Ontwerp voor monument.
31 x 22 cm
Provenance / Herkomst:
Collection privée, Belgique.