Lot n° 32

MICHAËL AERTS (NÉ EN 1979)

Résultat :
Estimation :

Yeux Clos II, 2005. Crayon, encre, gouache, et pastel sur papier. Titré, signé et daté en bas à droite. Projet pour le monument. Gemengde technieken. Potlood, inkt, gouache, pastel op papier. Onderaan rechts getiteld, getekend en gedateerd. Ontwerp voor monument. 31 x 22 cm Provenance / Herkomst: Collection privée, Belgique.